open source web page creator

Proces zamawiania

Poniżej kilka sposobów zamówienia pomnika w naszej firmie:

1. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Zakładu celem wybrania nagrobka wg. Państwa gustu i oczekiwań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tradycyjnie wykonane nagrobki, jak również nagrobki w nowoczesnej formie, oraz nagrobki nietypowe z wyjątkowymi ręcznie wykonywanymi rzeźbami o różnej tematyce. Ponadto zapraszamy do oglądnięcia naszej ekspozycji, na której mamy przygotowane gotowe pomniki. Cały czas służymy fachowym doradztwem w pełnym zakresie przygotowania i kompleksowej realizacji zamówienia. Jeśli szukacie Państwo nietypowego pomnika bądź nie macie pomysłu, sugerujemy wcześniej umówić się na wizytę, tak abyśmy mogli poświęcić Państwu tyle czasu, ile potrzeba.

2. Jeżeli macie Państwo „upatrzony” pomnik na danym cmentarzu lub widzieliście nagrobek, który się Państwu podoba to istnieje możliwość spotkania na tym cmentarzu i przygotowanie oferty związanej z wykonaniem identycznego pomnika lub z ustalonymi zmianami. W takim przypadku zamówienie możemy podpisać w terenie

3. Jeśli wybieraliście Państwo, któryś z nagrobków oferowanych w naszych galeriach, istnieje możliwość zamówienia pomnika przez internet. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem to odnośnie szczegółów takiej oferty i zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy. 792 36 39 42, 791 36 39 42, mandyna@nagrobki.eu

4. W przypadku osób starszych i niezmotoryzowanych istnieje możliwość przywiezienia Państwa na naszą wystawę gdzie jest duży wybór gotowych wyprodukowanych przez nasz zakład nagrobków.

Zamawiając u nas nagrobek macie Państwo pewność że pomnik jest wykonany z najlepszych gatunkowo materiałów, jak również gwarancję, które obejmuje zarówno granit, jak i montaż pomnika. Dzięki takiej gwarancji możecie państwo być pewni, że do wykonania Pomnika zostały użyte najlepsze gatunkowo granity.


Adres

Zakład Kamieniarski Mandyna
Młyńska 24c
48-200 Prudnik

Kontakt

Email: mandyna@nagrobki.eu
Telefon: + 48 792 36 39 42