open source web page creator

Gwarancja i Jakość

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, którzy cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość stworzyliśmy firmę, która dołoży wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania na najwyższym poziomie w zakresie:

• doboru granitu z ponad 30 w ofercie.
• pomocy w wyborze wzoru nagrobka.
• fachowego doboru liternictwa i dodatków tj. krzyży, wazonów, lampionów itp.

Do produkcji używamy surowców najwyższego gatunku jak również kontrolujemy jakość na każdym etapie produkcji. Obróbką kamienia zajmują się nasi sprawdzeni fachowcy - mistrzowie i czeladnicy kamieniarscy. Daje nam to pewność iż zamawiając u nas nagrobek bądź inny wyrób z kamienia, będziecie Państwo zadowoleni przez długie lata.

W naszym Zakładzie wykonujemy zarówno nagrobki tradycyjne, jak i pomniki nowoczesne, z unikatowymi wzorami i rzeźbami. Realizujemy nagrobki pojedyncze, nagrobki podwójne, grobowce, rzeźby nagrobkowe, a także schody, parapety, blaty kuchenne oraz indywidualne projekty z granitu. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski jak również zagranicą. Posiadamy dużą ofertę projektów pomników, które można dostosować do potrzeb i gustu każdego Klienta. Nagrobki wykonujemy też wzorując się na wskazanym przez Klienta nagrobku na cmentarzu.


Adres

Zakład Kamieniarski Mandyna
Młyńska 24c
48-200 Prudnik

Kontakt

Email: mandyna@nagrobki.eu
Telefon: + 48 792 36 39 42